GARANT Master Eco -puristinpidin ruuvikiinnityksellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan leikkuusärmälle ja lisäksi vapaan pinnan lisäjäähdytys.
Toimitussisältö
Sis. aluslevy 1,5°
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -pitimien nro 319006–319136 kanssa tai vaihtoehtoisesti nro 317900 varren pituudella < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Aluslevyn kiinnitysruuvi | 279824 2 |
| Aluslevy 1,5° | 272616 1,5 |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 269023 4 |
| Vaihtoterän koko | 22 mm |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Sarja | Master Eco; Master Eco; Master Eco |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 271998 |
|---|---|
| EAN | 4062406734787 |