Eco-puristinpidin vasen
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Sisäisellä jäähdytysnesteen syötöllä särmälle. Tarkkuussuuttimien kautta tapahtuva jäähdytys vähentää lämpökuormitusta kohdennetusti ja tehokkaasti, koska jäähdytysnestesuihku pidetään optimaalisesti suunnattuna lastun ja leikkuusärmän väliin. Korkeampaa tuottavuutta, pidempää käyttöikää ja parempaa prosessivarmuutta varten.
Toimitussisältö
Mukana aluslevy 1,5°
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö vain yhdessä GARANT eco-system -pitimien nro 317900–319886 kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aluslevy 1,5° | 279819 2 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 101.5 mm |
| Sarja | Eco; Eco; Eco |
| Puristin, ruuvi, O-rengas | 259036 16 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 271994 |
|---|---|
| EAN | 4062406180799 |