Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut CER2525M27T
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801511
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Huom.: CER/L-tyypin kiinnikesarja koostuu kiinnikkeestä ja kiinnitysruuvista. CER/L-tyypin aluslevysarja koostuu aluslevystä ja aluslevyruuvista. CER/L-tyypin vakiotukilevyjä voidaan käyttää sekä vasen- että oikeakätisissä työkalunpitimissä. Käytä jompaakumpaa puolta kätisyyden mukaan.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 34 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.777 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801511 |
|---|---|
| EAN | 4543885015111 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801511 |