C6PDMNL00130-1104-CHP
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6748653
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
EcoTurnSoveltuu 14 MPa:n jäähdytysnesteelle. Ei voida käyttää poraukseen.
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Pinta kosketusliitäntä | 55° rombisille vaihtoteräpaloille | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 2.48" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 5.118" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0" |
| Master Insert Identification (MIID) | DNMG332 |
| Kokonaispituus (OAL) | 6.614" |
| Pakkauspaino | 5.2911 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6748653 |
|---|---|
| EAN | 4543885771291 |
| Valmistajan tuotenumero | 6748653 |