Sisäinen teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 3° 25/11 mm 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinteällä kallistuskulmalla.
Käyttötiedot
Karkeille kierteille M16×2 ja M18×2,5.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Kallistuskulma | 3 astetta |
| Vapaa pituus | 25 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7.3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27212125/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197430632 |