Sisäpuolinen teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteällä nousukulmalla.
Sisäisellä jäähdytyksellä.Käyttötiedot
Karkokierteille M20×2,5; M22×2,5 ja M24×3.
Rakenne
Kiinteällä kallistuskulmalla.
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Ulkoneva pituus | 32 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 5 |
| Vapaa pituus | 32 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 17 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 10,3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272142 |
|---|---|
| EAN | 4045197431103 |