Katkaisupalaterä viimeistelyyn HB7215
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisupalaterä viimeistelyyn HB7215Käyttötiedot
P
300
P
250
P
210
K
280
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sisäsorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7215 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.4 mm |
| Toissijainen käyttö | P |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.06 - 0.22 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 4 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,04 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2 mm |
| Kulmasäde r | 0.4 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273721 |
|---|---|
| EAN | 4045197502810 |