Katkaisuteräpala täyssäteinen HB7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuteräpala täyssäteinen HB7310Käyttötiedot
N
350
N
280
N
350
S
50
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisusorvauksen kääntöterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Toissijainen käyttö | Ti |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.1 - 0.22 mm/kierros |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 4 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Uran leveyden toleranssi w | ±0,04 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.6 - 1.6 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273739 |
|---|---|
| EAN | 4045197771407 |