Katkaisulevy täyssäteellä CU7025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisulevy täyssäteellä CU7025Käyttötiedot
P
210
P
170
P
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | kermetti |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.1 - 0.18 mm/v |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughingista viimeistelyyn; Roughingista viimeistelyyn; Roughingista viimeistelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273736 |
|---|---|
| EAN | 4045197579256 |