Katkaisupala, suora terä PKD
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laseroitu lastunmurtaja optimaaliseen lastunmuodostukseen.
Käyttötiedot
N
650
N
650
N
650
N
550
N
400
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterä uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | PKD |
| Laatu/tyyppi | PKD |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0,2 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Leikkausmateriaali | PKD |
| Uran leveys w | 6 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | karkea- ja viimeistelykoneistus; karkea- ja viimeistelykoneistus; karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273743 |
|---|---|
| EAN | 4045197560650 |