Katkaisuterälevy vasen 10° HU7310 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisuterälevy vasen 10° HU7310Käyttötiedot
N
350
N
280
N
350
S
50
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä uransorvaukseen |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0,05 mm |
| Toissijainen käyttö | Ti |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.07 - 0.2 mm/kierros |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakäsittelystä hienokäsittelyyn; Karkeakäsittelystä hienokäsittelyyn; Karkeakäsittelystä hienokäsittelyyn |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.05 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2736803 |
|---|---|
| EAN | 4045197719126 |