Katkaisu, uransorvaus CU7025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lastunmurtaja pienille halkaisijoille ja leikkausvoimien pienentämiseen.
Käyttötiedot
P
210
P
170
P
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisusorvauksen kääntöterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Laatu/tyyppi | CU7025 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.07 - 0.2 mm/k |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Uran leveys w | 3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Uran leveyden toleranssi w | ± 0,03 mm |
| Kulmasäde r | 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 273698 |
|---|---|
| EAN | 4045197579034 |