Katkaisu-, uritus- ja pistosorvauspalat, neutraali HBG25 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimiin nro 278005 ja 278015–278056.
Käyttötiedot
P
150
P
130
P
120
P
100
M
100
M
80
K
140
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkaisusorvauksen vaihtoterät |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Toissijainen käyttö | M |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Aksiaalinen ulkopuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.1 - 0.26 mm/k |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 4 mm |
| Kulmasäde | 0.3 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely; Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely; Rouhinnasta viimeistelyyn; Viimeistely |
| Uran leveyden toleranssi w | ±0,04 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2780294 |
|---|---|
| EAN | 4062406381806 |