Mini-katkaisuterä sisäkatkaisuun, täyssäde, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Mini-uralevy sisäpuoliseen uraukseen, täysi säderadius oikea HB720Käyttötiedot
N
80
N
60
N
80
P
80
P
80
P
80
P
80
P
60
M
70
M
50
S
30
N
80
K
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mini-vaihtopalalevy |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB720 |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 2.3 mm |
| Uran leveys w | 2 mm |
| Vaihtopalan paksuus t | 4 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 6,7 mm |
| Teräpalan koko ⌀ d | 8 mm |
| Käyttöalue | Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus; Säteittäinen sisäpuolen urasorvaus |
| Syöttö f | 0.02 - 0.03 mm/k |
| Minimihalkaisija dmin | 11 mm |
| Sarja | Mini |
| Säde r | 1 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Uran leveys w | 2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270050 |
|---|---|
| EAN | 4062406566258 |