Mini-vaihtopala sisäpuoliseen avarrukseen lastunohjausportaalla, oikea HB720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Mini-vaihtopala sisäpuoliseen avarrukseen lastunohjausportaalla, oikea HB720Käyttötiedot
N
80
N
60
N
80
P
80
P
80
P
80
P
80
P
60
M
70
M
50
S
30
N
80
K
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mini-kääntöterälevy |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB720 |
| Pinnoite | TiCN |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 2.3 mm |
| Vaihtopalan paksuus t | 4 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 6.7 mm |
| Teräpalan koko ⌀ d | 8 mm |
| Syöttö f | 0.02 - 0.03 mm/v |
| Minimihalkaisija dmin | 11 mm |
| Sarja | Mini |
| Säde r | 0.2 mm |
| Kiilakulma α | 70 astetta |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 0.15 - 0.5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270021 |
|---|---|
| EAN | 4062406564896 |