Mini-vaihtopala sisäkopiointiin, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Mini-vaihtopala kopiointiin, sisäinen, oikea HB720Käyttötiedot
N
80
N
60
N
80
P
80
P
80
P
80
P
80
P
60
M
70
M
50
S
30
N
80
K
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mini-vaihtopalalevy |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB720 |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 1.2 mm |
| Vaihtopalan paksuus t | 3,65 mm |
| Kärkien keskiöetäisyys l3 | 4.65 mm |
| Teräpalan koko ⌀ d | 6 mm |
| Syöttö f | 0.02 - 0.03 mm/k |
| Minimihalkaisija dmin | 7,8 mm |
| Sarja | Mini |
| Säde r | 0.2 mm |
| Kiilakulma α | 43° |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 0.15 - 0.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270040 |
|---|---|
| EAN | 4045197560148 |