KOMET® UniTurn® pistoporausvarsi, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäinen jäähdytysnesteen syöttö. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpalat |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 40 mm |
| Tehokas pituus | 40 mm |
| Uran leveys w | 1 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.02 mm/v |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/8; 16/8 |
| Varren ⌀ d | 8 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 2.5 mm |
| a | 7.7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 8 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240174 |
|---|---|
| EAN | 4047109072503 |