KOMET® UniTurn® ‑pistosorvauspuomi, oikea L2 = 30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäisellä jäähdytysnesteensyötöllä. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen terälevy |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 30 mm |
| Tehokas pituus | 30 mm |
| Uran leveys w | 1.5 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0,02 mm/v |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/8; 16/8 |
| Varren ⌀ d | 8 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 1,8 mm |
| a | 5,7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240166 |
|---|---|
| EAN | 4047109072121 |