KOMET® UniTurn® pistoporaustanko, oikea L2 = 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terämateriaali = BK 82.
Koosta 5 alkaen sisäisellä jäähdytysnesteensyötöllä. Pienemmillä halkaisijoilla voiteluaineen syöttö tapahtuu pitimen kautta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen terälevy |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotenimen attribuutti | L2 = 10 mm |
| Tehokas pituus | 10 mm |
| Uran leveys w | 1 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0,02 mm/v |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopiva puristinpidin nro 240100 | 12/4; 16/4 |
| Varren ⌀ d | 4 mm |
| Suurin upotussyvyys tmax | 0.7 mm |
| a | 2.7 mm |
| Rei’ille alkaen ⌀ dmin | 3 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240150 |
|---|---|
| EAN | 4047109071469 |