Katkaisuterän pidin Medium-Plus, aksiaalinen, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki koot yhdellä tasaisella istukkapinnalla kahdelle pistoleveydelle (3 mm ja 4 mm).
Pistoteräpalojen nro 278029 - 278036 käyttöön.
Huomautus
D1 = minimihalkaisija ensimmäiselle pistolle / D2 = maksimihalkaisija ensimmäiselle pistolle.
Kokomerkinässä D2 = 999 vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Suurin ensimmäinen upotushalkaisija d2 | 250 mm |
| Pienin ensimmäinen sisäänvientihalkaisija d1 | 160 mm |
| Varren leveys b | 25×25 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 278045 |
|---|---|
| EAN | 4062406602123 |