Teräpidin Medium-Plus aksiaalinen, oikea 160/250 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikki koot yhdellä ainoalla teräistuimella kahdelle uraleveydelle (3 mm ja 4 mm).
Urausteräpalalle nro 278029 - 278036.
Huomautus
D1 = vähimmäishalkaisija ensimmäiselle uralle / D2 = enimmäishalkaisija ensimmäiselle uralle.
D2 = 999 kokomerkinnässä vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Suurin ensimmäinen upotushalkaisija d2 | 250 mm |
| Pienin ensimmäinen sisäänvientihalkaisija d1 | 160 mm |
| Varren leveys b | 20×20 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G278043160/250 |
|---|---|
| EAN | 4062406601966 |