Katkaisutyökalun pidin 45° oikea 20/3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Sorvausoperaatioihin suoraan tuella, vapauran viimeistelyyn kierre- ja hiontatöitä varten.
Huomautus
- ⌀Dmin = 30 mm (kun w = 3).
- ⌀Dmin = 35 mm (kun w = 2).
- Käytä vain täyssäteistä katkaisupalaa nro 273735–273739.
- Ei DIN 509:n mukaista standardoitua vapaurtaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Varren tyyppi | Kiinnityspidin |
| Uran leveys w | 3 mm; 3 mm; 3 mm |
| Ruuvit | 279815 6 (TX25; 6 Nm) |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Toiminnallinen leveys l4 | 23 mm |
| Varren koko | 20 mm |
| Pienin uraleveys y | 0.5 mm |
| Tmin | 0.7 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27376220/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197869265 |