Teräpidin Heavy-Duty radiaaliseen piston, oikea 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pidin nro 273893–273894; 319133 20/50.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalunpitimen nro 274004 kanssa tai vaihtoehtoisesti adapterin nro 274003 ja sopivan pistoterän peruspitimen kanssa.
Huomaa
Ilman asennusruuveja (sisältyvät pitimen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Urapistoterä |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Purkupidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 132 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 50 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 132 mm |
| Kokonaispituus | 132 mm; 132 mm; 132 mm |
| Kokonaispituus ltot | 132 mm |
| Kokonaispituus l | 132 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2741188 |
|---|---|
| EAN | 4062406384432 |