Katkaisuteräpuomi Heavy Duty neutraali 100/8,0 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Pitimiin nro 273984 - 274000 tai nro 319132; 319133 (VDI-pitimät).
Rakenne
Teräpuomin korkeudesta 100 mm alkaen neljällä vaihtopalapaikalla.
Huomio
Asennusavain nro 279940 on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pistoterä |
|---|---|
| Käyttö | Neutraali |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Kiinnitinpidike |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 500 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Enintään työkappaleen ⌀:lle | 500 mm |
| Terän korkeus h5 | 100 mm |
| Vapaahionnan pituus | 250 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 500 mm |
| Kokonaispituus ltot | 500 mm |
| Kokonaispituus l | 500 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G273558100/8,0 |
|---|---|
| EAN | 4062406085261 |