eco-katkaisuterä Radiaaliseen pisto-uraan 8 mm 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pitimet nro 273893–273894; 319133 20/50.
Käyttötiedot
Yhdessä työkalupidikkeen nro 274006 kanssa.
Huomio
Ei sis. asennusruuveja (sisältyvät pitimen toimitukseen). Asennusavain nro 279940 1–3 mm on tilattava erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Uraterävarsi |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren tyyppi | Puristinpidin |
| Järjestelmäavain | kyllä |
| Kokonaispituus l | 202 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | ei |
| Suurin upotussyvyys tmax | 80 mm |
| Uran leveys w | 8 mm |
| Kokonaispituus ltot | 202 mm |
| Kokonaispituus | 202 mm; 202 mm; 202 mm |
| Kokonaispituus ltot | 202 mm |
| Kokonaispituus l | 202 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2741328 |
|---|---|
| EAN | 4062406384500 |