Teränpidin Medium-Plus aksiaalinen vasen 110/170 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikissa kokoluokissa yksi ainoa teräistukka kahdelle pistouraleveydelle (3 mm ja 4 mm).
Pistoteriä varten nro 278029–278036.
Huomautus
D1 = ensimmäisen piston minimihalkaisija / D2 = ensimmäisen piston maksimihalkaisija.
Kokomerkinnässä D2 = 999 vastaa teoreettisesti ääretöntä.
Tekniset tiedot
| Uran leveys w | 3; 4 mm |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Suurin sahaussyvyys tmax | 14 mm |
| Suurin ensimmäinen upotushalkaisija d2 | 170 mm |
| Pienin ensimmäinen sisäänvientihalkaisija d1 | 110 mm |
| Varren leveys b | 25×25 mm |
| Ruuvit | 279816 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G278046110/170 |
|---|---|
| EAN | 4062406602192 |