Sahanteräadapteri rei’illä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ni-pintapinnoite parantaa kulumissuojaa.
Käyttötiedot
Yhdessä sirkeli terien kanssa sahausjärjestelmiin. Urien jyrsintään ja katkaisujyrsintään.
Huomautus
Kiinnitysreiän halkaisija = liitäntä työkalupidikkeeseen.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sahanterän pidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitysreikien määrä | 5 |
| L1 | 43 mm |
| Kiinnitysreikien jakoympyrä | 31.5 mm |
| Kokonaispituus ltot | 45 mm |
| ⌀ d3 | 38 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 16 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219985 (TX15; 4,2 Nm) |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 179902 |
|---|---|
| EAN | 4045197887139 |