Sahanteräadapteri kierteellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ni-pintapinnoite parantaa kulumissuojaa.
Käyttötiedot
Yhdessä sahanterien kanssa sahausjärjestelmään. Urajyrsintään ja katkaisujyrsintään.
Huomautus
Kiinnike kierteelliselle sahanteräadapterille, ks. luettelo Lastunpoisto ja kiinnitystekniikka, osa 3.
Seuraajatuote nro 179905:lle.
Tekniset tiedot
| Varren malli | kierteellä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sahanterän pidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kiinnitysreikien määrä | 3 |
| L1 | 35 mm |
| Kiinnitysreikien jakoympyrä | 17,5 mm |
| Kokonaispituus ltot | 36,8 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219985 (TX15; 4,2 Nm) |
| Kiinnityskierre m | M12 |
| ⌀ d2 | 24 mm |
| ⌀ d1 h6 | 12.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 179907 |
|---|---|
| EAN | 4045197942067 |