Pyörösahanterä puulle, vaihteleva hammastus, karkea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kovametallihampaat, tarkkuusrakenne lujalla terärungolla, äänenvaimennettu. Reilusti mitoitetut kovametallileikkuupalat, jotka voidaan teroittaa usein.
Käyttötiedot
Pyörö-, formaatti-, heiluri-, katkaisu- ja jiirisahakoneisiin.
Tyyppi LWZ pituus- ja poikkileikkaukseen kaikissa massapuissa ja kaikissa puulevymateriaaleissa.
Huomautus
Lisää pyörösahanteriä löydät ryhmästä 17.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörösahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HM |
| Sopii materiaalille | Puu |
| Hampaiden lukumäärä | 28 |
| Reiän ⌀ | 30 mm; 30 mm; 30 mm |
| Sahausleveys b | 3,2 mm |
| Vetoreikien määrä/⌀/pulttijako | 2/7/42 ja 2/9/46 ja 2/10/60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 584015 |
|---|---|
| EAN | 4045197220714 |