Konesahanterä Kastolle bimetalli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
BAHCO-bimetalli – HSS-hammaslistaan on tyhjiössä elektronisuihkulla hitsaamalla liitetty joustava erikoisteräksestä valmistettu terän runko. Siten hampaiden kärjet säilyttävät erinomaisen elastisuutensa ja ovat myös suurilla syöttönopeuksilla erittäin kestäviä.
Ohje
Erityisesti Kasto-koneisiin (kiinnitysrei'ät siirretty keskeisesti 38 mm terän leveydestä).
Tärkeää:Sahanterien mukana tulleita käyttöohjeita on ehdottomasti noudatettava.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konesahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | Bimetalli |
| Leveys | 50 mm |
| Paksuus | 2.5 mm |
| Pituus l | 650 mm |
| Hampaita tuumalla | 6 |
| Kiinnitysreiän halkaisija | 10.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 171250 |
|---|---|
| EAN | 7311518323349 |