Sahanterä (konesaha) HSS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT – sahanterä molybdeeniseosteisesta pikateräksestä HSS (DMo5). Korkean kovuuden ja äärimmäisen sitkeyden ansiosta saavutetaan erittäin korkea leikkauskyky (lyhyet leikkuuajat ja pitkä käyttöikä). Tarkka haritus takaa suorat leikkaukset.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konesahanterä |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Leveys | 38 mm |
| Paksuus | 2 mm |
| Pituus l | 500 mm |
| Hampaiden asetus | normaali |
| Hampaita tuumalla | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 171000 |
|---|---|
| EAN | 4045197439062 |