Tasoupotin yhdistelmämalli 0/10,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin hyvä työstö ja täydellinen lastunpoisto kierreuurteiden ansiosta.
Helppo teroittaa uudelleen. Upotin on suojattu pidikkeessä kiertymistä vastaan.
Käyttötiedot
Ruuvien upotukseen DIN:n mukaisesti, tai sopivalla upottimen ja tapin yhdistelmällä upotettujen reikien tai standardoimattomien upotusten valmistukseen.
Huomautus
Tasoupotinta on saatavana pyynnöstä myös HSS-versiona TiN-pinnoitteella sekä juotetuilla kovametalliterillä ja ISO-vaihtoteräpaloin muodossa 'T'.
Käyttötiedot
N
40
N
20
N
60
P
25
P
20
P
15
P
10
P
5
M
5
Tekniset tiedot
| Pinnoite | pinnoittamaton |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Upotuksen leikkuupala |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Korjaamostandardi |
| Kiinnitys | kierteellä |
| Upotuksen porraskulma | 180 astetta |
| Varren ⌀ | 10 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Upotushalkaisija | 10.5 mm |
| Leikkuupituus | 14 mm |
| Upotuksen porraskulma | 180 astetta |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1567300/10,5 |
|---|---|
| EAN | 4033591011885 |