Lattaupottaja ilman tappia
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Moniteräinen, kierteinen upotin, jonka etupäässä on reikä erilaisten ohjaustappien kiinnittämistä varten. Tapin kiinnitys ruuvilla upottimeen.
Käyttötiedot
Vaihdettavien ohjaustappien ansiosta yhtä upotinta voidaan käyttää useille esiporatuille rei’ille, joissa on eri koot.
Huomautus
Mitat koskevat ruuveja DIN 912, 6912, 7984 ja ISO 1207. Vastaavilla ohjaustapeilla upotinta voidaan kuitenkin käyttää myös muille ruuvikooille tai upotushalkaisijoille.
Sopivat supistusholkit MK-varrella varustetuille työkaluille, katso nro 343000–343530.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
P
27
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasoupotin |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 375 |
| Kiinnitys | Morse-kartio |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0,14 mm/kierros |
| Ruuvikoolle | M10 |
| Upotuksen ⌀ | 18 mm |
| Morsekartio MK | 2 |
| Kokonaispituus l | 140 mm |
| Reiän halkaisija a | 5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 156520 |
|---|---|
| EAN | 4045197088024 |