Tasoupotin DIN:n mukaan läpireikiin, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Spiraalimallinen upotin. Ohjaustapin ⌀ on sovitettu käyttötarkoituksen mukaan:
f – läpireikiin, laatu hieno DIN ISO 273:n mukaan.
m – läpireikiin, laatu keskikarkea DIN ISO 273:n mukaan.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuvien DIN 912, 6912, 7984 sekä lieriöuraruuvien ISO 1207 (DIN 84) upotukseen.
Huomautus
Sopivat supistusholkit MK-varrella varustetuille työkaluille, ks.
nro 343000-343530.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
Tekniset tiedot
| Pinnoite | pinnoittamaton |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Tasoupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | Verstasstandardi |
| Kiinnitys | Morsekartio |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Esiporausreiän ⌀ | 10.5 mm |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.14 mm/kierros |
| Tapin ⌀ | 10,5 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Ruuvikoolle | M10 |
| Upotuksen ⌀ | 18 mm |
| Askelkorkeus l1, 1. askel 1 viisteellä | 25 mm |
| Leikkuupituus lc | 25 mm |
| Reiän toleranssiluokka | f |
| Morsekartio MK | 2 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 156120 |
|---|---|
| EAN | 4045197087812 |