Tasoupotin DIN:n mukaan läpimeneville rei’ille, pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Spiraalimainen upotin. Tapin ⌀ on sovitettu kunkin käyttötarkoituksen mukaan:
f − läpimeneville rei’ille, laatu hieno standardin DIN ISO 273 mukaan.
m − läpimeneville rei’ille, laatu keskikarkea standardin DIN ISO 273 mukaan.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuvien DIN 912, 6912, 7984 sekä lieriöruuvien ISO 1207 (DIN 84) upottamiseen.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
Tekniset tiedot
| Pinnoite | pinnoittamaton |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Tasaupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 373 |
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi, h9 |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Esiporausreiän ⌀ | 3.2 mm |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.09 mm/k |
| Tapin ⌀ | 3,2 mm |
| Varren halkaisija ds | 5 mm |
| Kokonaispituus l | 71 mm |
| Ruuvikoolle | M3 |
| Upotuksen ⌀ | 6.5 mm |
| Askelkorkeus l1, 1. askel 1 viisteellä | 14 mm |
| Leikkuupituus lc | 14 mm |
| Reiän toleranssiluokka | f |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kokonaispituus l | 71 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 156020 |
|---|---|
| EAN | 4045197087652 |