Käsikäyttöinen jäysteenpoistaja 90° 16,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kolmeteräinen kartioupotin ergonomisella muovikahvalla. Käteen sopiva voimapito kahva erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista. Erityisen pintarakenteen ansiosta kahva on luistamaton myös märkänä tai öljyisenä.
Huomautus
Helppoon porareikien jäysteenpoistoon ja upotukseen.
Erityisen hyödyllinen asennustöissä.
Lisää käsikäyttöisiä jäysteenpoistajia, ks. ryhmä 83.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 astetta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Halkaisija ⌀ | 16.5 mm |
| Kokonaispituus | 138 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Pienin upotushalkaisija ⌀ rei’ille alkaen | 3.2 mm |
| Kahvan pituus | 105 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G15040016,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197087089 |