Takapinnan upotusterä 180° 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhdellä leikkuusärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Rakenne
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 0,9 käytetään terän nro 674248 koko TX7 kanssa.
Rakenne
Yhdellä terällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Pillin lovi |
|---|---|
| Upotuskulma | 180 |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 105 mm |
| Sopivat kääntöterät | 217185 UNI |
| Kokonaispituus | 105 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 15 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219947 (TX7; 0,9 Nm) |
| Ulkonemispituus l1 | 55 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 8.5 mm |
| Laipan halkaisija d1 | 25 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 15 mm |
| L3 | 35 mm |
| Ohjelmointimitta | 3,55 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| L2 | 42 mm |
| Kokonaispituus l | 105 mm |
| Upotuskulma | 180 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21718015 |
|---|---|
| EAN | 4045197321589 |