Vaihtoterä jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vain käytettäväksi takapinnan upottimen nro 217180 koon 15 kanssa.
Käyttötiedot
N
80
N
100
P
75
P
75
P
75
P
65
P
65
M
40
M
40
S
40
K
100
N
90
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7035 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | CPMT 05T104 T |
| Usp2 | HB7035 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CPMT 05T104 T |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Leikkuupaksuus e | 1.98 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CPMT 05T104 T |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 5 mm |
| Tyyppi | UNI |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| Syöttö f | 0.1 mm/v |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217185UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197321701 |