Säädettävä upotin, Weldon-varsi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valmistettu sitkekarkaistusta työkaluteräksestä. Syväkaiverrettu asteikko. Kaksi vapaasti leikkaavaa vaihtoteräsärmää.
Käyttötiedot
Jäysteenpoistoon, viistoon ja upotukseen etu- ja takapuolelta.
Sopii vinorampityöstöön.
Kulmien 0–90° portaattomaan säätöön.
Huomautus
Käytä esiasetuslaitetta tarkan kulma-asetuksen tekemiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | upotin |
|---|---|
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Usp2 | säädettävä |
| Viistekulman säätöalue | 0-90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Kokonaispituus ltot | 86 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219841 (15IP; 3,0 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | SP.T09T3.. |
| Upotuksen ⌀ d | 16 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 37 mm |
| Kokonaispituus l | 86 mm |
| Kiristysruuvi säätöelementille | 219887 |
| Säätöelementti | 219885 |
| Kokonaispituus l | 86 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216635 |
|---|---|
| EAN | 4045197778970 |