Modulaariset vaihtopalaporanat TDS200F25-4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Indexable Insert Drills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Yleisporaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 20 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 20 mm |
| Leikkaushalkaisija, minimi (DCN) | 20 mm |
| Etupinnan tehokkaiden leikkuusärmien lukumäärä (ZEFF) | 1 |
| Ura-lukumäärä (NOF) | 2 |
| Laipan halkaisija (DF) | 32 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 101 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | WWMU05X205R-DJ |
| Kärjen pituus (PL) | 0.8 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 155.8 mm |
| Varren pituus (LS) | 54 mm |
| Käyttöpituus (LU) | 80.8 mm |
| Käyttöpituus–halkaisija-suhde (ULDR) | 4 |
| Pakkauspaino | 0.421 |
| Tuotetyyppi | Modulaariset vaihtopalaporanat |
| Pituus xD | 4xD |
| Kokonaispituus | 155.8 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6710992 |
|---|---|
| EAN | 4543885742130 |
| Valmistajan tuotenumero | 6710992 |