KOMET® runko 8×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Prosessivarma jopa 8 (9)×D.
- Jäykkä jakopinta rungon ja porakruunun välillä.
- Varsi: ABS.
Käyttötiedot
Pyörivään ja paikallaan olevaan sekä pysty- ja vaaka-asennossa tapahtuvaan käyttöön kaikissa materiaaleissa.
Huomautus
Muita kokoja ja varaosia saatavilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräporat |
|---|---|
| Kiinnitys | ABS |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| PorausSyvyys vaihtoteräporalle enintään | 8×D |
| Tehollinen pituus l1 | 340 mm |
| Nimellis⌀ d | 40 |
| Kokonaispituus ltot | 390 mm |
| Abs®-varren halkaisija ds | 63 mm |
| Sopii porakruunulle | 40 - 45 mm |
| Perusrungon halkaisija d1 | 38.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 236654 |
|---|---|
| EAN | 4047109076181 |