KOMET® runko 6×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Prosessivarma 6×D:hen asti.
- Jäykkä liitoskohta rungon ja porakruunun välillä.
- Varsi ABS-mallia.
Käyttötiedot
Pyörivään ja paikallaan tapahtuvaan sekä pysty- ja vaakatyyppiseen käyttöön kaikissa materiaaleissa.
Huomautus
Muita kokoja ja varaosia saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräporat |
|---|---|
| Kiinnitys | ABS |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| PorausSyvyys vaihtoteräporalle enintään | 6×D |
| Tehollinen pituus l1 | 460 mm |
| Nimellis⌀ d | 72 |
| Kokonaispituus ltot | 540 mm |
| Abs®-varren halkaisija ds | 100 mm |
| Sopii porakruunulle | 72–81 mm |
| Perusrungon halkaisija d1 | 70,5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 236652 |
|---|---|
| EAN | 4047109095977 |