”5-in-1” sorvaus- ja poraustyökalu 1,5×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Sylinterivarsi.
Käyttötiedot
Päätysorvaus, pituussorvaus, poraus, sisäinen pituussorvaus, upotus.
Huomautus
- Valitse mahdollisimman suuri nurkkasäde.
- Käytä porauksessa aina sisäistä jäähdytystä (vähintään 5 bar).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porausvarsi |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Käyttö | Oikea |
| Tehollinen pituus l1 | 39 mm |
| Varren halkaisija ds | 32 mm |
| Nimellis⌀ d | 26 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Sarja | '5-in-1' |
| Vaihtoterälevy nro 268472–268496 | WCHX 1305.. |
| Reiän halkaisijan toleranssi d | 0/+0,33 mm |
| Kokonaispituus l | 180 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268463 |
|---|---|
| EAN | 4045197470065 |