Runko, sylinterivarsi, sisäisellä jäähdytyksellä 5×D
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Rei'ille tarkkuuteen IT10 asti.
Huomautus
Muut koot pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöterät |
|---|---|
| Kiinnitys | ISO 9766 |
| Pituus xD | 5×D |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tehollinen pituus l1 | 60.3 mm |
| Kiristysruuvit | 232990 TX7 |
| Halkaisija-alue dc | 12 - 12.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Varren halkaisija ds | 20 mm |
| Varren pituus ls | 50 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 232250 |
|---|---|
| EAN | 4045197589033 |