Puun kierrepora 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiottu tarkkuusmalli, jossa kaksi leikkuuterää, kaksi esileikkuria ja keskipiste.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puuporanterä |
|---|---|
| Kokonaispituus | 117 mm |
| ⌀ | 8 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Spiraalipituus | 75 mm |
| Poran ⌀ | 8 mm |
| Kokonaispituus | 117 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7953008 |
|---|---|
| EAN | 4002395331352 |