Puun kierrepora 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiottu tarkkuusmalli, jossa kaksi leikkuuterää, kaksi esileikkuria ja keskipiste.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puuporanterä |
|---|---|
| Kokonaispituus | 97 mm |
| ⌀ | 6 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Spiraalipituus | 60 mm |
| Poran ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 97 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7953006 |
|---|---|
| EAN | 4002395331338 |