Puukierrepora-kärjet 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
1/4 tuuman kuusiovarsi standardin DIN 3126 C 6,3 mukaan.
Etu
Nopea ja helppo vaihto poranterän, upottimen tai ruuvauskärjen välillä.
Käyttötiedot
Ihanteellinen liikkuviin korjaus- ja asennustöihin.
Tarkkaan ja repeämättömään poraukseen pehmeään ja kovaan puuhun sekä pinnoitettuihin levymateriaaleihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepora-bits |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Spiraalipituus | 70 mm |
| Poran ⌀ | 10 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | E 6,3 |
| Kokonaispituus | 110 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G67631510 |
|---|---|
| EAN | 9002696296447 |