HSS-kierrepora sarja nro 114000 kasetissa 1-13kb
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koostuu kierreporaista, joiden mitat vastaavat DIN 338:aa.
Rullavalssattu, normaali kierre kulma, ytimen paksuus ja ydin kartio.
Ei materiaalirakenteen katkeamista, joten joustava ja sopii vaativiin poraustöihin (esim. käsiporakoneilla). Edullinen malli.
Käyttötiedot
N
45
P
40
P
30
P
25
K
25
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Kärkikulma | 118 astetta |
| Kasetin kanssa | kyllä |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Porahalkaisijoiden väli | 0.5 mm |
| Porausalue | 1 - 13 mm |
| Porien lukumäärä | 29 |
| Keskiöreiän ⌀ | 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Kärkikulma | 118 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1150001-13KB |
|---|---|
| EAN | 4045197657169 |