Kierrepora HSS/E nro 114400 täydennyssarjana, pinnoittamaton 1-13 kb
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Koottu kierrepora DIN 338:n mukaisista porista.
Profiilihionta: korkea pyörintätarkkuus ja jako- tarkkuus sekä tarkkakärkihionta. Pora sarjatuotantoon.
Vahvistettu ydin, kirkas.
Ristikärkitus muoto C alkaen koosta 2 mm.
Käyttötiedot
P
40
P
30
P
25
H
8
P
10
P
8
M
12
M
8
S
5
N
80
K
25
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
|---|---|
| Kärkikulma | 130 astetta |
| Kasetin kanssa | ei |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Kierrepora |
| Tyyppi | N |
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | DIN 338 |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi; Sylinterivarsi; Sylinterivarsi |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Porahalkaisijoiden väli | 0.5 mm |
| Porausalue | 1 - 13 mm |
| Porien lukumäärä | 29 |
| Keskiöreiän ⌀ | 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm; 3,3; 4,2; 6,8; 10,2 mm |
| Normi | DIN 338 |
| Toleranssi nimellis-⌀ | h8 |
| Kärkikulma | 130 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1153001-13KB |
|---|---|
| EAN | 4045197943064 |