Kaksireikäpora 120 mm 120 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pora pyöreällä varrella.
HM-poranterä muuraustöihin ym., erikoisadapterille nro 788022.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskityspora |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi |
| Käyttö iskulla / ilman iskua | iskuporaus |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Varren ⌀ | 7.4 mm |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| ⌀ | 8 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G788070120 |
|---|---|
| EAN | 4002395357291 |